skriker

„Všemi deseti” snadno a tryskem – den třetí

author - sony / 2006-03-08

Vzhledem k mnoha opakovaným žádostem se k vám zase vracím s dalším dílem. Příznávám se dobrovolně, že jsem nepostoupila nijak mílovými kroky. Možná, že mnoho z Vás je již dále a měli by jste tedy dávat rady vy mě. V tom případě budu ráda za každý komentář.

Ale zpět k tématu. Jak jsem se zmínila již v prvním díle, kapitola číslo 3 mi byla osudná a odsoudila mě k zoufalství. Sednout si znovu k počítači a začít skoro od začátku bylo těžké. A tak jsem to protahovala, jak se jen dalo. Ano, veřejně si zde sypu popel na hlavu.

Dnes jsem tu opět s dalším dílem, takže je všem jasné, že jsem se nakonec překonala a vrhla se do práce. Lekci 3 jsem už tentokrát zvládla bez větších problémů. Následovaly lekce 4 a 5, které jsem poctivě odťukala přímo šnečí rychlosí, ale program mě pochválil, tak jsem se dmula pýchou jako páv. V lekci 5 bych však měla upozornit na jednu malou chybičku- v kolonce „úkol” je popis jak psát písmena R a L, ale fakticky jde o písmena R a U. Datlovala jsem zběsile dál, až mě zastavila pochvala na konci sedmé, opakovací, lekce.

A jaké je resumé? Nejsem ve 20. lekci, nejsem ještě ani v 10. Nemůžu říci, že ráda, ale často si něco zopakuji, a nestydím se za to. Ostatně, posuďte sami:

 • chybovost: 0,6% / úhozy
 • absolutní rychlost: 83 úhozů/min.
 • Lekce: 3-7
 • Čas: 3,5 hod (s přestávkami na čaj)

Comments

 1. Mikes 2006-03-11 / 3.52 pm

  Nic proti tvoji poctivosti, ale ten program mel byt zrejme navrzen pro co nejsirsi spektrum lidi. Podle me to s tim opakovanim trochu predimenzovaly, takhle to vypada ze pulka lidi ma downuv syndrom. Takze vsechny ty opakovani do zblbnuti se tebe urcite netykaji.
  Mikes – lekce 22 (za tejden), “chyb jak maku, ale rychle”

 2. „Všemi deseti” snadno a tryskem - den čtvrtý | skriker 2008-04-24 / 10.51 pm

  […] bych se měla vyjádřit ke komentáři k poslednímu článku, pak u mě lékaři nadbytečný 21. chromozom nezjistili. Zdá se tedy, že […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2004 - 2021 malyfred