skriker

„Všemi deseti” snadno a tryskem – den čtvrtý

author - sony / 2006-03-17

Já vím. Říkala jsem už několikrát, že se omlouvám, ale asi budu muset znovu. Omlouvám se za tu velkou pauzu, ale nic by se nemělo přehánět. Ani rychlost učení čehokoli. Proto dnes jen ve stručnosti.

Od poslední hodiny jsem přidala na intenzitě a z lekce 7 jsem postoupila až do lekce 15. Nebylo to zrovna tryskovou rychlostí, ale relativně bez chyb. Minimálně jsem postupovala plynule bez nutnosti opakování. Takže má dnešní rada zní: nenechte se nikým stresovat.

Pokud bych se měla vyjádřit ke komentáři k poslednímu článku, pak u mě lékaři nadbytečný 21. chromozom nezjistili. Zdá se tedy, že má pomaloběžnost a naprostá důvěra v inteligenci tvůrců počítačových programů ja naprosto fyziologická, bohužel.:)

  • Lekce: 7-15
  • Čas: asi 6 hod (zahrnuty i občerstvovací pauzy)

Comment

  1. mik 2006-03-29 / 1.48 pm

    Programatorum nikdy never! Nemam na ne vyhraneny nazor, ale jsou to blbci :-). I kdyz u tebe zrejme nejde o zadny syndrom, moje uvaha je nasledujici. Na to aby jsi se naucila psat vsemy deseti, je potreba napsat spoustu textu. Je na tobe, jestli to bude fghj fghj, nebo neco, co bude zaroven k necemu. Preskakuju radky v lekcich (taky nemam downuv syndrom) a necitim se mit nekde mezery.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2004 - 2021 malyfred