skriker

Člověk je opět v tísni

autor - sony / 22. 11. 2007

Rok se s rokem sešel a je to tu zas! Ano, společnost Člověk v tísni opět hledá vhodného kandidáta na pozici "Projektový manager Kuba". Vzhledem k neúspěchu, který jsem zaznamenala při minulém pokusu, rozhodla jsem se pro veřejnou volbu – mám jim opět nabídnout své služby?

Zde jsou oficiální požadavky:

Clovek v tisni II

a tady pár mých životopisných údajů:

  • VŠ vzdělání – Bc. Mezinárodní vztahy a diplomacie, Mgr. Iberoamerikanistika (zaměření na Kubu ve 20. století)
  • Jazykové znalosti: AJ a ŠJ – studium na univerzitě v Monterrey (Mexiko)
  • Pracovní zkušenosti: stáž na Ministerstvu zahraničních věcí ČR – OVTSP, asistentka projetu ze strukturálních fondů EU…
  • Již skoro rok pracuji pro velkou nadnárodní společnost pro španělské klienty

Na druhou stranu ale musím přiznat, že si už nejsem jistá, zda by taková práce stála za to. Věnuji se Kubě již několik let a opravdu mě mrzí, jak společnost Člověk v tísni prezentuje tuto problematiku veřejnosti. Osobně si myslím, že divadlo na Václavském náměstí a podpora několika jednotlivců a malých skupin, které reprezentují "opozici" na ostrově pro běžné Kubánce nemá význam. Pro většinu z nich je totiž mnohem tíživější, co bude po Fidelovi a ne to, co zažívají teď.

Protože se můj článek z února dočkal již po 18 hodinách a 30 minutách odpovědi ze strany zadavatele inzerátu o tom, že bych měla ukončit šíření uštěpačných pomluv, mám trochu obavy, jak to dopadne tentokrát. To by ovšem nemělo být překážkou vašeho hlasování. Takže se nestyďte a pište, je to na vás… Mám se hlásit znovu? :)

Komentáře

  1. malyfred 23. 11. 2007 / 14.21

    Hlasit se znovu – jiste! Neni jina cesta jak tu organizaci zmenit k lepsimu.

  2. predseda 23. 11. 2007 / 21.57

    Kazdopadne ANO !

Bohužel, komentáře nejsou nyní povoleny.

© 2004 - 2024 malyfred