skriker

„Všemi deseti” snadno a tryskem – den druhý

author - sony / 2006-02-28

A pokračujeme v kurzu psaní pro začátečníky. Minule jsme si ukázali, že začít není vůbec těžké. Ovšem pouze pokud si odmyslíme několi hodin na nepohodlné židli s rukama v té nejméně vhodné poloze. Nevím, jak jiné, ale mě dnes bolelo celé tělo a hlavně záda.

Přes den jsem byla ještě plná optimizmu: večer sednu k počítači a budu prohánět kurzor celou noc. Ale tělo si žádá své, a tak jsem se rozhodla pro další drastické řešení – cvičení. Po návratu ze školy jsem překvapené rodině oznámila tuto novinku a odkráčela do fitness klubu, konkrétně na hodinu Power Jógy.

from www.free-stockphotos.com

Po hodině usilovného posilování a protahování jsem jako nová. Příjemná únava se šíří po celém těle. Z toho ale plyne jedna zásadní věc – dnes už žádné psaní na stroji. Tak snad zase zítra…

  • Lekce: 0
  • Čas: 0
  • Náklady na rekonvalescenci: 60,-

Comment

  1. cnainee 2006-03-01 / 12.48 pm

    Den druhy je supr:) Ja osobne kdyz mam nejaky ukol tak na nej vzdy musim telo dopredu pripravit. Zacne to radnym spankem, pokracuje ocistou tela i ducha, zkulturnenim pracovniho prostredi konce. … a den je v haji a cely cyklus pripravy na narocny ukol se muze opakovat :O)

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2004 - 2024 malyfred