skriker

U5

författare - malyfred / 22. 1. 2005

Stále se ozývají hlasy, že je tu málo fotek… To je pravda, ale co mám proboha dělat, když základem fotografie je světlo a tady je furt tma? Taky se tu výrazně ochladilo, takže být venku je holé trápení a v interiérech je tma úplná. Sice začalo mrznout, sněhu je ale stále komicky málo. Všechno se potáhlo vrstvou ledu, ale místní se tvářej, že je všechno v nejlepším pořádku. U nás by ve zprávách hlásili, že kalamita zasáhla republiku, reportéři by v nemocnicích zpovídali důchodce s polámanejma nohama a všichni by nadávali na silničáře a na správce domů, že to opět nezvládli. Tady se NIC neděje. Nikdo neuklízí chodníky natož silnice, prostě nic. Navíc na tom kluzišti stále všichni vytrvale jezděj na kole!

Pro remcaly pár fotek:

Unix lab
Naprosto tvrdě tady všichni jedou v linuxu a podobnejch hrůzách, takže mě ani nepřekvapilo když jsem dostal asi pět různých hesel do různých systémů hned první týden. A bude hůř – přednášející slíbil, že nám každému zřídí účet ještě u sebe a hesla obdržíme příští týden. Bezpečnost především.

Odpočívárna
Dobrý nápad ovšem je, že ve škole, v podzemí, je takový kuchyňo-odpočívárno-bar, kde si lze v mikrovlnce ohřát vlastní jídlo. Když je bar otevřený, tak tam lze koupit pivo/limo/kávu/čaj a něco k jídlu. Jinak se tam hrajou karty a pronášej vtipy na téma Emacs… Ještě, že tam je víc oddělených místností:o)

Hádanka pro zasvěcené: co vidíte za zády toho týpka u kompjuteru?
Pointry? Spojový seznam? Spravně! A dokonce si to dávaj na trička! Jsou prostě trošku jinde.

Co mám zatím jenom z doslechu je, že v druhém patře je místnost s postelema, kde lze odpočívat a vedle jsou sprchy!

Zapomněl jsem zmínit, že fyzika, matika, počítače apod. sídlej v areálu "Polacks" což mám dobře pětadvacet minut na kole – přes celé město! Všichni ostatní maj budovy pěkně v centru.

Něco z hospod:

Norrland's Nation
Studentský hospody jsou všude na světě stejný.

claudio1.jpg
Itálie vs Austrálie

andre_marco.jpg
Portugalsko vs Kanada

thomas_andre.jpg
Rakousko vs Portugalsko

Inga kommentarer ännu.

Beklagar, kommentarsfunktionen är inaktiverad för närvarande.

© 2004 - 2024 malyfred