skriker

U23 – ukrad' jsem si kolo

author - malyfred / 2005-03-17

A já se ptám proč? Proč? Proč?!

Nejraději bych vůbec nezačínal, neboť smůla prostě není žádná legrace a už mě to nebaví. Ale asi bych se neměl nechat tak snadno rozházet, takže směle do toho.

V pondělí jsem se zase vrhnul do prádelny, řešit odpovídající problém a v tom nadšení jak si to všechno umím dobře naplánovat, protože všichni prali přes víkend a já tedy nemusím čekat ve frontě, jsem naložil dvě pračky a ve volné hodince si skočil na nákup. Pak jsem nacpal prádlo do sušičky a ve volné hodince zkusil pořešit domácí úkoly ze švédštiny – to se ale nějak protáhlo a mezitím mi prádelnu zavřeli (zavíraj ve 23.00). Nevadí, ráno to prádlo vyzvednu. Trochu jsem si pospal a tak nějaký nedočkavec všechno ze sušičky vyndal a moje košile, ponožky a spodní prádlo bylo… leckde:o( Proč?

Cestou z prádelny jsem zjistil, že se mi někde podařilo ztratit klíč od zámku na kolo. Sice mám skvělého bika před barákem, ale chodit musím pěšky:o( Proč?

Včera večer jsme s Anneliese zapracovali na mém novém sestřihu. Mám teď… kratší vlasy než předtím, hádám tedy, že se operace asi zdařila.

V úterý jsem si koupil nové kalhoty v H&M. Za dvě stě vočí v super slevě by byla chyba je tam nechat, obzvlášťe když už jsem tady tou cyklistikou jedny prodřel. Co bylo ale zvláštní, že v tom obchodě zrovna mají rekonstrukci, ale ani je nanapadne, že by zavřeli, takže tam mezi podpsenkama stál chlap s obří motorovkou a krájel nějaký trámy a vedle něj se proháněly slečinky spodního prádla chtivé. O patro výš zase malovali, ale to spočívalo v tom, že si sebou týpek nosil kus igelitu asi tak 2×3 metry vždycky přikryl nejbližší věšák s oblečním a hotovo. A všichni žili štastně až do smrti.

Trvající problém chybějícího klíče k zámku na kolo, jsem ukočil zakoupením jedněch elegantních kleští a zámku nového. Ztratil jsem jakoukoli důvěru k cyklistickým zámkům, protože přeštípnutí toho starého trvalo asi tak půl sekundy!

zámek vs. kleště

Před měsícem jsem si koupil externí harddisk ke svému notebooku. Před týdnem jsem tam přesunul všechny fotky. Včera harddisk naprosto přestal fungovat a nejde nic – ani zformátovat. FUCK!
Nemám tedy jedinou písničku, jediný film, jedinou fotku z mého pobytu tady – nic. PROČ?!

U-23

Laid down: 11 Apr, 1936 Germaniawerft, Kiel

Comments

 1. Berun 2005-03-18 / 4.50 pm

  Proto.

 2. Hrdlodus 2009-08-04 / 11.51 pm

  Na to Ti mohu povědět toto:
  Sedlákovi zemře kráva. Zemře mu syn, zemře mu i žena. Když mu shoří dům, sedne si na mez, obrátí smutné oči k nebi a bezbarvým hlasem se zeptá: “Bože, proč?”
  Rozhrnou se oblaka a z výky se ozve mocný hlas: “Víš, ty mě prostě jen tak sereš.”

  A pokud bys chtěl ještě něco k tomu, tak jeden muž řekl: “Vesmíre, já existuji!”
  A vesmír mu odpověděl: “Ale tato skutečnost mě k ničemu nezavazuje.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2004 - 2024 malyfred