skriker

Dovanulo to až sem!

author - malyfred / 2006-02-13

A ten teplý smrádek přitáhnul odsud!

Všichni píší jak nesnášejí řetězové dopisy a podobné kráviny. Avšak jen já a kolega cnainee, jenž je naopak miluje, víme, kolik volů už za ně padlo na jeho hlavu a teď si to musím vyžrat já! Snad proto, že občas chodím smrdět do jistého tichého podniku?

Vede mě to k hluboké kontemplaci o životě a morálních závazcích vůči neznámým. Jsem povaha slabá a po jisté době beze spánku podléhám tomuto vydírání a doznávám se k těmto skutečnostem:

Má čtyři zaměstnání

 1. Po mnoho podzimů mého dětství se mi stával osudným sousedův traktor a jeho pole s česnekem. Poprvé mě mé mužství povzneslo nad prosté ženy a vysloužil jsem si řízení traktoru místo vybíraní vyoraného česneku.
  Nejkrásnější pohled na svět je ze sedačky Zetoru!
 2. Jako čtrnáctiletý jsem za peníze trávil dlouhé noci na Kavčích horách sledováním nesestříhaného video materiálu natočeného cizími lidmi o sobě samých a pak se rozrušen vracel noční dopravou domů.
 3. Místo abych utekl k cirkusu, jsem utekl do Londýna, kde se mým údělem stalo nekonečné poslouchání pětiletého Michaela Jacksona, neboť Nigerijci ho mají při práci rádi, střídané s rychlokursem rychlolhaní. To když si pět hostů objednalo pět různých jídel a kuchař, zpěvák a majitel podniku v jedné osobě všem uvařil to samé akorát u toho nadával pěti různými způsoby.
 4. Nutno dodat, že jsem se mezi tím vším stal služebně druhým nejstarším zaměstnacem jedné nejmenované firmy organizující konferencím podobné chujoviny, přičemž ve stejném kanclíku až do včerejška sídlila prodejna starožitností! Jsem tam od svých sedmnácti a myslím, že je nejvyšší čas odejít. Neboť i když se řídím pravidlem: špatně platí – špatně pracuji, takhle to nemůže jít do nekonečna.

Mé čtyři oblíbené filmy

Přejmenujme to na: „v životě významné”, ano?

 1. Pulp Fiction, Natural Born Killers
 2. Dead Man
 3. Before Sunrise

Čtyři místa, kde jsem žil

 1. Kobylisy (Praha)
 2. Bejkovice (České sředohoří)
 3. Crystal Palace (Londýn)
 4. Bory (Plzeň)
 5. Uppsala (díra)

Čtyři oblíbené TV pořady

260 dní v roce nemám televizi a když jí mám, tak se dívám na všechno od 10,00 do 11,00, než vstanu z postele. Řeknu vám: to je hrůza co se tou dobou vysílá! To na to vážně někdo kouká?!

 1. Yes Minister
 2. Yes Prime Minister
 3. Yes Minister… ale to už jsem říkal, že jo?
 4. Man On The Rim (v Čechách jako „Lidé na pobřeží”) – naprosto zapomenutý dokumentární seriál
 5. Živá planeta – pro tu energii Davida Attenborougha, která dávala naději malým chlapcům jako já, že život je zázrak a příroda je jeho každodenním zhmotněním.

Ovšem jinak vivat DC++!

Čtyři místa, kde jsem byl na dovolené

 1. Lofoty
 2. Jeruzalém
 3. Jerevan
 4. Loučovice

Čtyři oblíbená jídla

 1. Maso
 2. Krupicová kaše, puding, pribiňáček, jakákoli čokoláda, bílý jogurt s kakaem, tvaroh s cukrem a citronem … – nezvratný důkaz, že jsem a budu dítětem.
 3. Maminčina hrachová polévka. A jdu přes mrtvoly!
 4. Bramborová kaše se zpěněnou cibulkou s čímkoli dalším
 5. Lučina, ale tady prosím pozor! Vyzývám všechny čtenáře, aby bojkotovali všechny druhy Lučiny vyjma jediného správného. Tzv „zmačkaná Lučina”, tedy ta, která je ve stříbřitém obalu z JEDINÉHO kusu, je jediná přijatelná, ostatní nechat ležet, rozuměli všichni?!

Čtyři weby, kam chodím denně

 1. Orijinn.com – více netřeba.

Čtyři místa, kde bych byl raději než jsem teď

Jsem rád, kde jsem. Své sny si splním a není tedy třeba být smutný, že nejsem někde jinde, když vím, že tam jednou určitě budu. Až nastane ten správný čas.

Čtyři blogy

Přemáhám svůj odpor ke slovu blog (já mu říkám Toníku) a házím odpad přes plot:
Marvinovi
Dupemu
Mek Bílové
a sousedovi, který si toho snad nevšimne, protože se bojím následků.

Comments

 1. cnainee 2006-02-15 / 2.40 pm

  ue?

 2. malyfred 2006-02-16 / 3.12 am

  EU?!

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2004 - 2021 malyfred